Światełko do nieba w Toruniu bez fajerwerków. Co zamiast nich?

Polecamy Wiadomości
fot. Pixabay.com

Kulminacyjny punkt 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Toruniu już bez fajerwerków. – Nie strzelamy focha i nie strzelamy sztucznymi ogniami – napisał toruński sztab WOŚP.

Zamiast fajerwerków czeka nas w Toruniu podczas kolejnego, 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy laserowe “Światełko do nieba”. Taką decyzją – podobnie jak i wiele samorządów – podjął toruński sztab WOŚP.

– Nie strzelamy focha i nie strzelamy sztucznymi ogniami – pisze sztab WOŚP. – Spotykamy się na toruńskiej Starówce na niezwykłym pokazie laserowym, którym chcemy podziękować tym wszystkim, którzy zagrali wspólnie z nami. Po światełku zapraszamy na koncert Kobranocka!

27. finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. Laserowe “Światełko do nieba” zaplanowano zaś o godz. 20 na Rynku Staromiejskim. “Czujemy, że będą towarzyszyły nam wszystkim fantastyczne emocje” – piszą organizatorzy.

Przypomnijmy: dwa tygodnie temu prezydent Torunia ogłosił, że na najbliższym miejskim sylwestrze zobaczymy po raz ostatni pokaz fajerwerków. Wiele miast już teraz nie będzie strzelać.

Sylwester i Nowy Rok bez fajerwerków? Zobaczymy je po raz ostatni

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys