“Święto miłości to święto radości”. Zabierz swoją walentynkę na spektakl “Prywatna klinika” [KONKURS]

Box2 Kultura
Fot. nadesłane

Niezwykle śmieszna, a przy tym inteligentna farsa zagości na deskach Auli UMK w czwartek 14 lutego o godz. 19.00. Na scenie zobaczymy m.in. Tomasza Oświecińskiego, Rafała Cieszyńskiego czy Klaudię Halejcio.

Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie to tylko część z wielu atutów sztuki.

REKLAMA

W „Prywatnej klinice” poznamy historię Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Któregoś dnia jeden z panów łamie nogę. I tak zaczyna się lawina nieprzewidzianych wydarzeń z udziałem bohaterki, jej kochanków, ich żon, jej najlepszej przyjaciółki i… byłego męża. Spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Bilety w cenie od 65 do 110 zł nabyć można za pośrednictwem strony www.kupbilecik.pl, salonach EMPIK oraz pod numerem tel. 661 664 887 lub kontakt@agencja-start.pl.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne zaproszenia na spektakl! Co należy zrobić, by je wygrać? Pod tym postem (na Facebooku) opublikujcie zdjęcie ze swoją drugą połówką. Autorzy fotografii, które zdobędą największą liczbę polubień, otrzymają od nas podwójną wejściówkę na walentynkowy spektakl! Macie czas do środy, do godziny 15.00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *