Sylwestrowy konkurs. Oddaj butelkę, weź kupon i wygraj… bon na 200 zł

Box2 Na luzie Wiadomości
fot. Pixabay.com

MPO po sylwestrze ma mnóstwo pracy. Zwłaszcza przy sprzątaniu butelek. Miejska spółka zdecydowała się rozwiązać ten problem w nieco inny sposób – organizując konkurs butelkowy. Każdy kto odda szklaną butelkę do specjalnego pojemnika, dostanie kupon. Losowanie odbędzie się 2 stycznia.

Zasady sylwestrowego konkursu butelkowego są proste: trzeba przyjść na miejską zabawę sylwestrową, do specjalnych pojemników MPO wrzucić szklane butelki, od pracownika spółki odebrać kupon i zachować go. Po nowym roku wystarczy już tylko sprawdzić, czy wygraliśmy nagrodę.

Losowanie nagród odbędzie się 2 stycznia. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na miejskiej stronie www.torun.pl, w serwisie MPO, a także na stronach facebookowych MPO i Mój Toruń.

Nagrody zaś zostaną rozdane 4 stycznia o godz. 12 w siedzibie MPO przy ul. Grudziądzkiej 159.

Dwa specjalnie oznaczone zielone pojemniki na szkło znajdziemy w sylwestrowy wieczór przed budynkiem poczty na Rynku Staromiejskim. Będzie można do nich wrzucać butelki w godz. 22-2.

– Każdy oddający je otrzyma od naszych pracowników numerowany kupon – mówi Piotr Rozwadowski, prezes MPO. – Drugi, identyczny kartonik pracownik spółki zatrzyma do późniejszego losowania nagród.

Każdy, kto wrzuca szklaną butelkę i chce zgarnąć nagrodę, musi zachować otrzymany kupon. Trzeba go będzie okazać przy odbiorze nagrody. A co jest do wygrania? Bony upominkowe o wartości 200 zł do jednej z toruńskich galerii handlowych. Wydział gospodarki komunalnej urzędu miasta ufundował 20 takich bonów.

– Konkurs ma promować selektywną zbiórkę odpadów – wyjaśnia prezes MPO. – Chcielibyśmy przekonać mieszkańców, że segregowanie surowców jest proste i możliwe nawet podczas zabawy sylwestrowej.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *