Szykują się zmiany na działkach św. Józefa. Tak teren wygląda teraz [ZDJĘCIA]

Box2 Wiadomości
Fot. Urząd Miasta Torunia

Wydział Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta Torunia ogłosił zamówienie na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla placu zabaw i siłowni zewnętrznej na działkach św. Józefa przy ul. Osiedlowej. W chwili obecnej to niezabudowany teren zieleni i gruntów leśnych. Jak zostanie zaadaptowany? Znamy szczegóły.

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna staną przy ul. Osiedlowej na działce 34/9 i będą pełnić funkcje rekreacyjne dla mieszkańców miasta, zwłaszcza z terenu działek św. Józefa. Na ten moment teren jest niezagospodarowany i wygląda tak, jak na zdjęciach poniżej.

Projektant będzie musiał początkowo przeprowadzić niezbędną inwentaryzację, a następnie opracować dokumentację dla tego terenu. Plac zabaw będzie musiał być ogrodzony. Do placu zabaw i do siłowni zewnętrznej trzeba będzie wykonać ścieżki. Od strony wschodniej powinien stanąć piłkochwyt. Dodatkowo, konieczne będzie posadowienie urządzeń małej architektury, m.in. ławek, stołów i pojemników na odpady. Wykonawca uporządkuje także oraz urządzi zieleń w tym miejscu. Zainteresowani projektanci dokumenty mogą składać tylko do 21 kwietnia.

Tagged

2 thoughts on “Szykują się zmiany na działkach św. Józefa. Tak teren wygląda teraz [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *