Ta historia poruszyła torunian. A taki jest jej finał…

Na luzie Polecamy Wiadomości
Fot. Facebook/Pixabay.com

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem ktoś na przystanku przy ul. Wyszyńskiego w Toruniu  zostawił papierową torbę z prezentem dla “babci Krysi”. Znalazca rozpoczął w internecie poszukiwania właściciela podarku. W tej historii jest świąteczna magia, bo prezent w końcu trafi do babci Krysi.

Kilkudniowe poszukiwania właściciela prezentu dla babci Krysi przyniosły pozytywny skutek. Odezwał się do nas pan Bartek, który znalazł torbę i zamieścił na Facebooku ogłoszenie z jej zdjęciem zrobionym na przystanku.

– Dobry wieczór, prezent pani Krysi już znalazł właściciela. Nie był to żaden wirus, ani fake news. Wesołych świąt! – napisał pan Bartek.

Jak udało mu się znaleźć właściciela prezentu dla pani Krysi? Pomocne okazały się komentarze na facebookowej grupie.

– Przeglądałem, kto udostępniał mój post z Ogłoszeń Toruńskich i – jeżeli znajdowały tam się jakieś komentarze – to je czytałem. I dziś jadąc na wigilię, zobaczyłem pod postem pewnej pani, że ktoś napisał, że prezent jest jego. Napisałem do pani Eweliny i spytałem o zawartość torby – wszystko się zgadzało! W czwartek umówiłem się na odbiór zgubionej paczki – pisze pan Bartek.

Ta informacja poruszyła torunian. Ktoś na przystanku zostawił prezent dla… babci Krysi

 

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *