Tak doszło do wypadku na obwodnicy Torunia [ZDJĘCIA]

112 Box2 Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Jak doszło do wczorajszego wypadku na obwodnicy Torunia? Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca suzuki jadący w kierunku Lubicza w trakcie wyprzedzania ciężarówki zderzył się ze skodą jadącą z przeciwnego kierunku.

Do wypadku doszło ok. godz. 17 na 5. kilometrze drogi ekspresowej S10 w Małej Nieszawce. W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca suzuki swift poniósł śmierć na miejscu, a 27-letnia pasażerka tego pojazdu z bardzo poważnymi urazami trafiła do szpitala.

Jaki był przebieg tego zdarzenia? Policjanci na razie informują o swoich wstępnych ustaleniach.

– Kierujący pojazdem marki suzuki jadący w kierunku Lubicza Dolnego w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu ciężarowego marki man zderzył się z pojazdem jadącym z przeciwnego kierunku marki skoda – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Auto suzuki dodatkowo zahaczyło o wcześniej wyprzedzany pojazd marki man, a następnie uderzyło w pojazd marki scania jadący za pojazdem skoda.

Teraz śledczy z toruńskiej komendy będą wyjaśniać dokładne przyczyny tego zdarzenia.

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu
Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *