Tak doszło do wypadku w Ostaszewie. Oto relacja policji [FOTO]

112 Box2 Polecamy Wiadomości

Ok. godz. 3 w nocy w Ostaszewie na drodze krajowej nr 91 doszło do tragicznego wypadku. Kierowca bmw zjechał na przeciwny pas ruchu, najpierw otarł się o jedną ciężarówkę, a następnie wjechał w drugi pojazd ciężarowy. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Do tego wypadku doszło na drodze krajowej nr 91 mniej więcej na granicy dwóch miejscowości – Łysomic i Ostaszewa. Kierowca bmw jechał w kierunku Gdańska. Nagle zjechał na przeciwny pas ruchu.

– Kierowca osobowego bmw jadąc w kierunku Gdańska, nagle z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego mana jadącego w przeciwnym kierunku, a następnie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Renault premium, którym kierowała 39-letnia kobieta – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Siła uderzenia była tak duża, że pojazd osobowy odrzuciło na jego pierwotny pas ruchu a następnie do pobliskiego rowu. 35-letni mieszkaniec Chełmży, który kierował bmw poniósł śmierć na miejscu.

Teraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać w prowadzonym postępowaniu policjanci z wydziału kryminalnego toruńskiej komendy.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu: tel. 56 641 26 07, 56 641 26 09 lub 112.

Cały czas są utrudnienia w ruchu między Łysomicami a Ostaszewem. Na tym odcinku droga krajowa nr 91 jest wyłączona z ruchu. Objazd został wytyczony lokalnymi drogami na terenie gminy Łysomice.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

5 thoughts on “Tak doszło do wypadku w Ostaszewie. Oto relacja policji [FOTO]

  1. Ty toronto,matoły z torunia lepiej nie jeżdżą. Jak masz jakiś problem i głupio komentujesz to lepiej nie zabieraj głosu. Znając życie Twoi starzy na bank pochodzą ze wsi ale ty kur… wielki miastowy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *