Tak się prezentuje nowe przedszkole na toruńskim JAR-ze

Box2 Wiadomości
fot. strona facebookowa firmy Lem-Bud

– Miło nam poinformować, że budowa przedszkola miejskiego na JAR-ze dobiegła końca i została przekazana Inwestorowi – napisał na swoim Facebooku wykonawca budynku, toruńska firma Lem-Bud.

Zakończyła się budowa siedziby Przedszkole Miejskiego nr 18 na osiedlu JAR. 10-oddziałowa placówka, która powstała przy ul. Grasera 3, przyjmie dzieci 2 listopada. Już 15 października zaplanowano jednak jej oficjalne otwarcie.

Przedszkole będzie mogło przyjąć 250 dzieci. W parterowym budynku oprócz 10 sal z zapleczami powstała część administracyjna i kuchenna. Główne wejście zostało zlokalizowane od ogólnodostępnego parkingu od strony północnej.

Zakończeniem prac i przekazaniem obiektu inwestorowi właśnie pochwalił się wykonawca – toruńska firma Lem-Bud. Prace pochłoną blisko 10 mln zł. Późną jesienią wykonawca wróci jeszcze na plac budowy, żeby nasadzić drzewa i krzewy na terenie przedszkola.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *