Tak się prezentuje w środku nowa część Młyna Wiedzy [WIDEO]

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy pokazało wnętrza Centrum Innowacyjnej Edukacji, które powstaje przy Młynach Toruńskich. Znajdzie się w nim m.in. wystawa stała “Ścieżki dorastania” dotycząca wieku dojrzewania, a także czytelnia książek i czasopism.

Na swojej stronie facebookowej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy pokazało wnętrza Centrum Innowacyjnej Edukacji, które powstaje w budynkach Młynów Toruńskich od strony ul. Kościuszki.

Nowa część Młyna Wiedzy wciąż jest w budowie. Ma zostać uruchomiona w czwartym kwartale br. Znajdzie się w niej m.in. wystawa stała “Ścieżki dorastania” adresowana do młodzieży od 13. roku życia, czyli osób, które wchodzą w okres dojrzewania.

Centrum Innowacyjnej Edukacji rozpocznie swoją działalność być może na przełomie listopada i grudnia br. Oprócz wystawy “Ścieżki dorastania” w budynku powstaną, które będzie modyfikować według potrzeb. Będą tam organizowane m.in. warsztaty, pokazy, szkolenia i konferencje. Zaplanowano też czytelnię książek i czasopism popularnonaukowych.

Cały projekt pochłonie 17,98 mln zł, z czego 12,4 mln zł to unijne dofinansowanie.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Tak się prezentuje w środku nowa część Młyna Wiedzy [WIDEO]

  1. Ten corten to porażka jakaś 700zl około za m2 A będzie jak przedszkole na jarze żenada brak szacunku dla naszych pieniędzy za tą cenę jest dużo fajniejszych materiałów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *