Tak wyglądała Chryja pod Radiem Maryja [ZDJĘCIA]

Box1 Fotogalerie Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Pod siedzibą Radia Maryja przy ul. Żwirki i Wigury odbyła się druga feministyczna demonstracja. Wśród uczestników były osoby m.in z Torunia, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia czy Bydgoszczy.

Druga edycja Chryi odbyła się pod hasłem “Na drugi koniec tęczy z ojcem Tadeuszem. Chryja 2”. Barwny pochód przeszedł w kierunku siedziby Radia Maryja. Na jego czele był m.in. mężczyzna z maską o. Tadeusza Rydzyka i numerem konta bankowego. Dziś bowiem najsłynniejszy redemptorysta w Polsce świętuje swoje urodziny – już 74.

Na demonstracji organizowanej przez Toruński Strajk Kobiet nie zabrakło tęczowych flag. To wyraz solidarności ze środowiskiem LGBT, na które według uczestników trwa obecnie nagonka.

8 thoughts on “Tak wyglądała Chryja pod Radiem Maryja [ZDJĘCIA]

    1. Tak, nagonka, dlatego w salach lekcyjnych i urzędach wiszą krucyfiksy, Kościół Katolicki doi budżet na potęgę, a katolstwo próbuje narzucać wszystkim wokół własne zabobony. Polska Taplarami Europy. Katolstowo tak samo potwornie prześladowane, jak Piotrowicz za komuny – Krzyżem Zasługi.

  1. Nie pasuje Ci wiara? Nikt na siłę cię nie trzyma! Masz inne poglądy czy wierzysz w co innego? Proszę bardzo, wolny wybór. Po kiego te demonstracje? To jak iść i demonstrowac pod np. wieże Eiffla bo wgl. kogoś jest za niska. Nie rozumiem ludzi. Jedynie polityka mi do głowy przychodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *