Targi nieruchomości w Toruń Plaza już w ten weekend

Toruń Plaza Wiadomości

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza zaprasza na Targi nieruchomości, które odbędą się już w najbliższy weekend. Na miejscu będzie można zapoznać się z pełną ofertą domów i mieszkań z regionu, zarówno nowych, jak i z drugiej ręki.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem domu czy mieszkania, Targi nieruchomości mogą okazać się pomocne w rozwianiu wątpliwości. W czasie wydarzenia goście Centrum będą mieli okazję do zapoznania się z ofertą kujawsko-pomorskich deweloperów. Na miejscu będzie można dowiedzieć się m.in. czym jest umowa deweloperska i co powinna zawierać, na co zwracać uwagę podczas kupna mieszkania lub domu oraz w jaki sposób zaaranżować wnętrze kupowanego mieszkania. Znajdą więc tu coś dla siebie także ci, którzy szukają inspiracji dla wystroju nowo zakupionego mieszkania.

– Podczas wydarzenia możesz zasięgnąć fachowej porady u naszych wystawców: poradzić się naszych wystawców w sprawach technicznych, dotyczących odbiorów mieszkań, dowiedzieć się co nieco o umowach deweloperskich, otrzymać poradę w kwestii aranżacji wnętrz, zapoznać się z ofertą rynku wtórnego – zapowiada Toruń Plaza.

Targi nieruchomości na Placu Orzechowym w Toruń Plaza odbędą się 22 i 23 kwietnia w godz. 10:00 – 19:00. Rozmowy z ekspertami będą odbywały się w blokach – w piątek w godz. 16:00 – 19:00 i w sobotę w godz. 11:00-14:00 oraz 16:00-19:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.