Technologia na pomoc firmom w czasie pandemii – wyjątkowa akcja toruńskiego centrum danych

Materiały partnera

Exea Data Center startuje z akcją wspierającą przedsiębiorców. W jej ramach za usługę kolokacji serwerów zapłacą jedynie 1 zł miesięcznie przez pół roku. Dzięki kolokacji firmy nie muszą dłużej zajmować się utrzymaniem i zapewnieniem bezpieczeństwa firmowej infrastrukturze informatycznej, a zaoszczędzone pieniądze mogą przeznaczyć na rozwój biznesu.

W obecnej sytuacji technologia odgrywa kluczową rolę pod względem wsparcia przedsiębiorstw z ich codziennym funkcjonowaniu. Doskonale wie o tym Exea – toruńskie centrum przetwarzania danych, które na co dzień wspiera proces transformacji cyfrowej biznesu, dostarczając m.in. usługi kolokacji czy chmury obliczeniowej do różnych sektorów. Swoje doświadczenie chce przekuć w pomoc firmom, które odczuwają negatywne skutki pandemii, a w technologii dostrzegają szansę dla swojego biznesu.

Nowe możliwości przy jednoczesnych oszczędnościach

Czym jest kolokacja? Najprościej mówiąc jest to usługa, polegająca na umieszczeniu firmowych urządzeń informatycznych w dedykowanej przestrzeni gwarantującej im najlepsze możliwe warunki pracy. Ich bezpieczeństwo i bezprzerwową pracę gwarantują zaawansowane systemy i procedury bezpieczeństwa oraz zdublowane systemy chłodzenia, wentylacji, zasilania i łącza internetowe. Funkcjonowanie firmowych systemów jest zatem niezagrożone przez przerwy w dostawach prądu, awarie telekomunikacyjne czy niekorzystne temperatury, a nad prawidłową pracą urządzeń przez całą dobę czuwają doświadczeni inżynierowie.

Zalety kolokacji przekładają się na dłuższą żywotność sprzętu, a co za tym idzie, redukcję inwestycji w jego ciągły zakup i utrzymanie. Oszczędności obejmują również rachunki za prąd i Internet, które w profesjonalnym centrum danych są niższe dzięki efektowi skali. Wszystko to wraz z całodobową opieką nad kolokowanymi urządzeniami pozwala nawet najmniejszym firmom zyskać dostęp do zaplecza technologicznego niedostępnego nawet dla wielkich korporacji. Przedsiębiorcy nie muszą dłużej zajmować się doglądaniem swojej infrastruktury IT. Zamiast tego mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Wsparcie bez haczyków, bez zobowiązań

W ramach promocji Exea obniża miesięczny abonament za usługi kolokacji do 1 zł. W cenie usługi zawiera również usługę zdalnych rąk, dzięki którym inżynierowie Exea zajmą się bieżącą konserwacją sprzętu oraz jego rozbudową, wyręczając firmowych specjalistów IT. Po 6 miesiącach przedsiębiorcy sami zadecydują co dalej. Mogą bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usługi lub przedłużyć umowę na specjalnych, niższych niż standardowe warunkach.

Certyfikowane IT to spokój i bezpieczeństwo biznesu

Exea Data Center usługę kolokacji świadczy z własnego, wybudowanego od podstaw ośrodka, który spełnia najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wytyczne. Jako jedyne centrum danych w Polsce przeszedł niezależną weryfikację, otrzymując uznawany na całym świecie certyfikat TIER III of Facility. Certyfikacja potwierdza najwyższe bezpieczeństwo, bezprzerwową pracę, a w rezultacie ciągłość działania procesów biznesowych klientów Exea.

Więcej szczegółów akcji oraz jej regulamin dostępne są pod adresem: https://kolokacja.exea.pl/ oraz pod numerem telefonu: 690 870 906.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *