Ten mężczyzna skoczył z mostu. Rozpoznajecie go? [WIDEO + FOTO]

112 Box2 Polecamy Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Policjanci z komisariatu toruńskim Śródmieściu ustalają tożsamość mężczyzny, który pod koniec stycznia br. skoczył z mostu im. Józefa Piłsudskiego. Mundurowi opublikowali zdjęcia i nagrania z monitoringu z wizerunkiem mężczyzny.

Do tego zdarzenia doszło 28 stycznia br. ok. godz. 16.30. Z mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego skoczył do nurtu Wisły mężczyzna. Pomimo podjętej akcji ratunkowej nie zdołano odnaleźć tej osoby.

– Do tej pory nie ustalono również jej tożsamości – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym najprawdopodobniej widoczny jest wizerunek tego mężczyzny. Nagranie zostało zarejestrowane chwilę przed zdarzeniem na przejściu dla pieszych przy pl. Mariana Rapackiego. Mężczyzna przechodzi przez przejście od strony starówki w kierunku ul. Fryderyka Chopina.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tę osobę proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Toruń-Śródmieście przy ul. PCK 2: tel. 56 641 24 52 lub 112.

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu
Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *