Ten weekend spędź z R.! Wyjątkowa farsa w doborowej obsadzie [KONKURS]

Box2 Kultura
Fot. nadesłane

„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. Plejada polskich gwiazd zaprasza już w tę sobotę (2.03) o godz. 16.00 do Teatru Baj Pomorski.

Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że „ta” miłość może być ogromnym problemem.

REKLAMA

Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarise, która miała zaplanowany ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.

Bilety w cenie 40-80 zł nabyć można na stronie www.kupbilecik.pl.

  • Reżyseria: Wojciech Błach
  • Przekład: Elżbieta Woźniak
  • Obsada (zamiennie):
  • CLARICE: Monika Dryl / Joanna Orleańska
  • DAISIE: Aneta Zając / Aleksandra Zienkiewicz
  • ROGER: Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski
  • ROBERT: Wojciech Błach / Łukasz Płoszajski
  • BOB: Robert Wabich / Jakub Wieczorek
  • RODNEY: Paweł Koślik / Sebastian Stankiewicz

Dla czytelników portalu tylkotorun.pl mamy trzy podwójne wejściówki. Co należy zrobić, by je zdobyć?

Zaproszenia trafią do trzech osób, które w najbliższy piątek (1 marca) punktualnie o godz. 12.00 wyślą na naszą skrzynkę e-mail (redakcja@tylkotorun.pl) wiadomość zatytułowaną „Weekend z R. – konkurs”, a w jej treści podadzą imię i nazwisko swoje oraz osoby towarzyszącej. O tym, kto był najszybszy, poinformujemy Was na naszym portalu około godz. 13.00.

Wyniki konkursu:

Podwójne zaproszenia trafiły do osób, które spełniły wszystkie zasady konkursu. Są to: Joanna Cichowicz, Anna Bartczak oraz Małgorzata Starczewska. Panie jako pierwsze (o godz. 12.00) przesłały do nas maila zatytułowanego “Weekend z R. – konkurs”, w treści podały swoje imię i nazwisko oraz dane osoby towarzyszącej. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie!

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *