Teraz atakują Michała Zaleskiego spotem za występy… u o. Rydzyka [WIDEO]

Box2 Polityka Wiadomości
fot. screen z YouTube/TV Trwam

Przeciwnicy Michała Zaleskiego – prawdopodobnie autorzy serwisu niedlazaleskiego.pl – opublikowali na YouTube spot atakujący urzędującego prezydenta. Nagranie jest zbiorem jest przemówień na imprezach Radia Maryja.

Kontakty na linii Michał Zaleski – o. Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ostatnich dwóch dekad ewoluowały. Jeszcze jako radny SLD Zaleski był jednym z przeciwników ulokowania przedsięwzięć redemptorystów na JAR-ze.

REKLAMA

W ostatnich latach prezydent jednak bywa niemal na wszystkich imprezach organizowanych przez środowisko Radia Maryja w Toruniu m.in. grudniowych Urodzinach Radia Maryja czy wrześniowym Dziękczynieniu. Może też liczyć na polityczne poparcie o. Rydzyka.

Przeciwnicy Zaleskiego w ostatnich miesiącach usilnie chcą zwrócić uwagę opinii publicznej na kontakty na linii Zaleski i o. Rydzyk. A także sprawić, żeby stały się one jednym z tematów kampanii wyborczej. Stąd pewnie też pomysł na spot, który pojawił się w czwartek na YouTube – za którym stoją prawdopodobnie autorzy strony niedlazaleskiego.pl.

– Prezydent Torunia Michał Zaleski po raz setny startuje w wyborach samorządowych. Tu dziękuje za poparcie swemu środowisku i jego patronowi. Wyślij ten film znajomym, niech i oni podziękują komu trzeba! – piszą autorzy spotu.

Jakie macie zdanie na temat kontaktów między Michałem Zaleskim a o. Tadeuszem Rydzykiem? Czy przynoszą one korzyści Toruniowi, czy szkodzą?

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *