Termińska: Szanse są zawsze [3 PYTANIA DO…]

Box1 Sport Wiadomości Wywiady
fot. Łukasz Piecyk

O dzisiejszym meczu Apatora Toruń z Betardem Spartą Wrocław oraz szansach toruńskiej drużyny na wejście do play-offów rozmawiamy z Iloną Termińską, prezes zarządu Klubu Sportowego Toruń S.A.

Jak ocenia Pani szanse Apatora na wygraną w dzisiejszym meczu z Betardem Spartą Wrocław?
Szanse zawsze są, natomiast drużyna z Wrocławia to moim zdaniem najmocniejsza obecnie załoga w Ekstralidze. Grupowo myśli, przepięknie jedzie, ale nasi zawodnicy jak zawsze, jak co mecz, są zmotywowani. Mecz we Wrocławiu był jednym z najpiękniejszych w tym sezonie, choć go przegraliśmy. Ale, tak jak mówiłam, szanse są zawsze.

REKLAMA


Kto może być najmocniejszym punktem toruńskiej drużyny?
Każdy z zawodników jest w stanie pojechać naprawdę dobry mecz, każdy może być najmocniejszym punktem. Czasami potrafią zaskoczyć ci zawodnicy, po których byśmy się tego nie spodziewali. Trzymam kciuki za wszystkich, to jest równa drużyna.


Czy Apator może jeszcze myśleć o wejściu do play-offów?

Od samego początku nastawialiśmy się tylko na środek tabeli i utrzymanie. Jeśli będzie coś więcej, byłoby super, ale naszym celem w tym roku jako beniaminka jest po prostu utrzymanie,

Tagged

1 thought on “Termińska: Szanse są zawsze [3 PYTANIA DO…]

  1. Wiadomo ze zawsze stawiamy sobie najwyzsze cele ale trener Bajerski mysli trzezwo i realnie takze utrzymanie jest idealnym rezultatem w jego wykonaniu. A wiadomo ze stac Nas na wiecej ale wszystko po malu. HEJ HEJ APATOR!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *