TikToker żebrze na dworcu w Toruniu? Miał być agresywny, wyzywać i szarpać kobiety

Box2 Wiadomości
fot. ilustracyjne / Pixabay

Znany, jednak nie z dobrej strony, użytkownik TikToka o nazwie “rudeboyxd187” miał pokazywać się na Dworcu PKP Toruń Główny i żebrać o pieniądze. Pojawiają się jednak głosy, że zachowuje się agresywnie w stosunku do kobiet.

Mężczyzna kryjący się pod nickiem “rudeboyxd187” podaje się za Martina, który pochodzi z Niemiec i obecnie zamieszkuje w Polsce.

Na jego profilach w mediach społecznościowych, głównie na TikToku, nie brakuje obraźliwych wpisów, które przez wiele osób uznawane są za rasistowskie.

Mężczyzna ten w internecie notorycznie obrażał kobiety, Polki i Ukrainki nazywał (oczywiście dosadniej) kobietami lekkich obyczajów, a “zmywarka”, to chyba jedno z łagodniejszych określeń, jakie kieruje do kobiet.

Już w lipcu 2020 roku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich prosił w mediach społecznościowych o pomoc w dowiedzeniu się, kim jest ten mężczyzna.

Jego konta w mediach społecznościowych zostały usunięte lub zablokowane. Internauci twierdzą, że została przeciwko niemu założona sprawa w sądzie i to właśnie w związku z tym jego profile zniknęły.

Pod powyższym wpisem jednak z internautek napisała w komentarzu, że jest to Polak adoptowany przez niemiecką rodzinę, który miał toksyczne relacje z matką adopcyjną.

W komentarzach pojawiła się także informacja, że pieniądze na toruńskim dworcu wyłudzał już rok temu. W wielu sytuacjach zaczepia przechodniów, mówiąc po angielsku.

Tagged

3 thoughts on “TikToker żebrze na dworcu w Toruniu? Miał być agresywny, wyzywać i szarpać kobiety

  1. I co..

    Wszyscy o nim wiedzą tylko oczywiście policja nie wie i nie radzi sobie z jednym chudym gostkiem….gdyby był emerytką to by mu rękę złamali…..a tak to sobie mie radzą….

  2. Nie wierzę w ani jedno słowo od feministek. Mogłyby powiedzieć, że Słońce już wzeszło, a ja bym się zastanawiał, dlaczego w mieszkaniu jest tak jasno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *