To pierwszy sklep tej sieci w Toruniu. Dziś otworzył swoje podwoje

Box2 Wiadomości
fot. materiały prasowe

Wkręty do drewna, drabiny, piły umożliwiające cięcie różnych typów materiałów, akcesoria meblowe, szuflady i prowadnice – to tylko niektóre z produktów, jakie oferuje pierwszy toruński sklep Würth Polska.

Dziś o godz. 9 swoje podwoje otworzył pierwszy toruński sklep sieci Würth Polska. Powstał przy ul. Polnej 103-105 (wejście od ul. Kociewskiej). To 30. sklep działający pod tą marką w Polsce.

– Nowo powstały sklep w Toruniu jest naszym pierwszym obiektem w tym mieście i 30. placówką firmową Würth Polska działającą na terenie naszego kraju – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – W każdym ze sklepów mamy dostępnych około 3000 artykułów dla różnych branż, między innymi stolarskiej, dla budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Oferujemy zarówno artykuły chemiczne, elementy złączne, narzędzia ręczne, wiertła, tarcze, elektronarzędzia, jak i artykuły BHP. Nasi profesjonalni sprzedawcy w sklepach pomagają dobrać odpowiednie produkty, tak żeby praca z użyciem artykułów Würth sprawiała przyjemność i satysfakcję.

Würth Polska jest obecny na polskim rynku od 28 lat. Firma zatrudnia ponad 610 pracowników, z czego 440 w dziale sprzedaży. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o pow. ponad 5 tys m kw. znajdują się w Warszawie.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys