To ten 32-latek stoi za kradzieżami artykułów spożywczych

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W czwartek policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież artykułów spożywczych ze sklepów jednej z sieci handlowych. Mężczyzna miał też ukraść pieniądze z restauracji.

Do zatrzymania 32-latka doszło w czwartek. Było to możliwe dzięki temu, że dzielnicowi z komisariatu na Podgórzu dotarli do zapisów monitoringu i zdobyli informacje, kto stoi za tymi przestępstwami.

Mężczyzna jest podejrzany o kradzież artykułów spożywczych ze sklepów jednej z sieci handlowych.

– Policjanci zebrali również informacje świadczące o tym, że ten sam mężczyzna stoi za kradzieżą pieniędzy z lady jednej z restauracji – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńśkiej policji. – 32-latek wykorzystał fakt, że jedna z pracownic wyszła na zaplecze i ukradł kilkaset złotych w gotówce. Dodatkowo okazało się, że 32-latek jest poszukiwany przez koniński sąd.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Jest recydywistą, więc może mu grozić do 7,5 lat więzienia. Prosto z policyjnej celi trafił do aresztu, gdzie czeka go odsiadka za wcześniejsze wykroczenia.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *