Tomasz Lis w Toruniu. Dlaczego ten dziennikarz budzi tyle emocji?

Polecamy Wiadomości
fot. strona facebookowa Arkadiusza Myrchy

Znany dziennikarz i redaktor naczelny tygodnika “Newsweek” będzie gościem kolejnego spotkania Klubu Obywatelskiego. Podczas poniedziałkowego spotkania ma promować swoją najnowszą książkę.

“W tej książce wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet. (…) To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać” – to fragment zapowiedzi książki Lisa “Historia prywatna”, którą będzie promować w poniedziałek w Toruniu.

Znany dziennikarz i publicysta oraz redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska” spotka się z torunianami w ramach spotkania organizowanego przez Klub Obywatelski o godz. 18.30 w Dworze Artusa.

Przyjazd Lisa do Torunia już budzi emocje. Zwłaszcza na Facebooku. “Z Polską jest wszystko w porządku. Nie muszę słuchać bzdur Lisa, ani czytać jego wypocin” – czytamy pod jednym z postów. To jeden z delikatniejszych wpisów. Są też takie, w których dziennikarz nazywany jest hieną lub zdrajcą Polski.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys