Tomasz Organek o szczepieniach: Wierzę nauce

Box2 Kultura Wiadomości
Fot. materiał wideo

Ruszyła kampania #SzczepimysięwToruniu, w której biorą udział znani toruńscy artyści, sportowcy, społecznicy, naukowcy i przedsiębiorcy. W codziennie publikowanych materiałach informują oni, dlaczego zdecydowali się na szczepienie.

Do tej pory o swojej decyzji opowiadali pisarz Marcel Woźniak i żużlowiec Adrian Miedziński. Teraz do akcji dołączył muzyk, kompozytor i autor tekstów Tomasz Organek, laureat Piernikowej Alei Gwiazd.

REKLAMA

Szczepię się w Toruniu, ponieważ Toruń to miasto Kopernika, miasto nauki. A ja wierzę w naukę – mówi Tomasz Organek.

W następnych materiałach będzie można usłyszeć m.in. trenerkę i właścicielkę MF Studio Magdę Foeller, dyrektorkę Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest Kafkę Jaworską czy aktorów Tomasza Mycana i Radosława Smużnego.

Tagged

5 thoughts on “Tomasz Organek o szczepieniach: Wierzę nauce

 1. ….kolejny dyżurny ŁŻE-autorytet wziął kasę od koncernów farmaceutycznych i Nachalne agituje Rodaków do wzięcia udziału w Eksperymencie Medycznym, którego zabrania Konstytucja ale i zdrowy rozsądek Polaków którzy już wyłączyli Centralny Telewizor Dezinformacji i w 78% nie chcą poddać się terapii genowej zwanej dla zmylenia Przeciwnika “szcepionką”

  1. To, że obywatel Tomasz Organek tak wsparł już może, ekonomicznie nasze miasto, jest może cudne jak tralalala bumcykcyk…
   Tylko rząd polski prowadzi zakup szczepinek i szczepienia w Polsce!
   Tylko rząd polski oficjalnie jako uprawniony, prowadzi autorski program informacyjny.
   Obywatel Tomasz Organek i obywatel Adrian Miedziński “podpięli” się samowolnie, pod tragedię wywołaną wirusem w Polsce, dla prywatnych korzyści wizerunkowych, dla osiągnięcia prywatnych korzyści finansowych.
   OKROPIEŃSTWO !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *