Toruń. 60-latek umówił się na usługę. Kobieta ukradła mu pieniądze i… kapelusz

112 Box2 Wiadomości

Do nietypowego zdarzenia doszło 6 lipca w mieszkaniu przy ul. Gałczyńskiego. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego umówił się w nim na usługę za pośrednictwem jednego z portali erotycznych. Nie spodziewał się, że gdy na chwilę wyjdzie po alkohol – zostanie okradziony.

60-latek z powiatu starogardzkiego, będąc przejazdem w Toruniu, postanowił skorzystać z usług 28-letnej kobiety, ogłaszającej się na jednym z portali erotycznych. Po przyjedzie do wynajmowanego przez nią mieszkania na ul. Gałczyńskiego, ok. godz. 19.00 6 lipca, postanowił zamówić jeszcze taksówką alkohol. Gdy tylko wyszedł odebrać zamówione produkty, kobieta zniknęła. Zabrała ze sobą jego pieniądze w kwocie ponad 1 tys. zł. Ukradła mu także… kapelusz. Mężczyzna od razu o zdarzeniu powiadomił policję.

Kryminalnym z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście w środę 21 lipca udało się zatrzymać 28-latkę, pochodzącą z Warszawy. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów. Skradzione pieniądze i kapelusz powrócą już niedługo do właściciela, a kobiecie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *