Toruń ma nowego wiceprezydenta. “Gen społecznika zawsze we mnie wygrywał”

Box2 Wiadomości
fot. Wojtek Szabelski

Radny Paweł Gulewski oficjalnie obejmie stanowisko wiceprezydenta Torunia 1 czerwca. Będzie zajmował się zagadnieniami, związanymi m.in. ze zdrowiem, polityką społeczną, ewidencją i zezwoleniami, konserwacją zabytków, środowiskiem i ekologią, zielenią miejską oraz Biurem Toruńskiego Centrum Miasta.

Prezydent Torunia wraz z Klubem Koalicji Obywatelskiej zawarli porozumienie programowe, na mocy którego ustalono, że osoba, którą zarekomenduje ten klub, będzie wykonywała zadania wiceprezydenta Torunia.

Toruń to miasto wyjątkowe, to miasto dialogu. Dialog jest bardzo ważny dla rozwoju naszego miasta, dlatego jako Koalicja Obywatelska już pół roku temu podpisaliśmy porozumienie programowe z prezydentem Michałem Zaleskim – mówi Paweł Gulewski. – Dialog ten z sukcesem realizujemy.

Nowy wiceprezydent zadeklarował pracę na rzecz Torunia ze wszystkimi radnymi bez względu na ich przynależność klubową i upodobania polityczne. Zwrócił się także do mieszkańców Torunia.

Kończę pełnić funkcję radnego, ale radnym nigdy się nie przestaje być, radnym jest się zawsze w sercu. Chciałbym zadeklarować dalszą współpracę z mieszkańcami i bycie osobą otwartą na potrzeby mieszkańców. Gen społecznika zawsze we mnie wygrywał – podsumowuje Paweł Gulewski.

Tagged

2 thoughts on “Toruń ma nowego wiceprezydenta. “Gen społecznika zawsze we mnie wygrywał”

  1. Niestety to już chyba czwarty Wiceprezydent. Platforma ma dwóch i zamiast oszczędzać szastają kasą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *