Toruń Plaza ponownie zagra z WOŚP

Toruń Plaza Wiadomości
Fot. Toruń Plaza

11 stycznia odbędzie się kolejna edycja akcji „Dzieci Dzieciom Pomagają”. W jej ramach, Toruń Plaza przekaże 2 złote, za każdy zjazd na zjeżdżalni w Centrum Handlowym.

Zaangażowanie w tegoroczną akcję zapowiedzieli już żużlowcy Apatora Toruń razem z prezes Iloną Termińską, koszykarscy wicemistrzowie polski Polski Cukier Toruń, futsalowa ekipa FC KJ Toruń, czy hokeiści Energii Toruń.

Przygotowane są również inne atrakcje. Zawodnicy Energii Manekina Toruń zaprezentują swoje możliwości podczas pokazowego meczu tenisa stołowego przed zjeżdżalnią. Na fanów motoryzacji czekał będzie przygotowany przez Modelmania.pl tor modeli RC. Pojawią się także mistrzowie w karate tradycyjnym z Karate Kumade na czele z Anną Kulczyńską. Dostępna będzie również strefa z zabawami i atrakcjami dla najmłodszych, przygotowana przez Kids Art.

WOŚP zagra w tym roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wydarzenie w Toruń Plaza trwać będzie w sobotę 11 stycznia, w godzinach od 12:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *