Toruń Plaza się powiększy. Działka pod rozbudowę już kupiona

Box2 Toruń Plaza Wiadomości

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza zostanie rozbudowane. Działka pod nową część została już zakupiona, więc dalsze kroki wydają się już tylko kwestią czasu. Oznacza to, że grono najemców w Centrum powiększy się – z korzyścią dla klientów.

Trwająca od ponad roku pandemia dotkliwie potraktowała gospodarkę. Lockdowny po części zmieniły nasze przyzwyczajenia, ale – jak przekonują zarządcy Toruń Plaza – klienci nadal preferują zakupy w sklepach stacjonarnych i chętnie wracają do centrów handlowych. Podjęto więc decyzję o rozbudowie.

– W ubiegłym tygodniu doszło do podpisania aktu notarialnego na mocy którego dokonaliśmy zakupu działki umożliwiającej budowę wolnostojącego budynku handlowego o powierzchni około 3500 m.kw. – informuje Monika Alicka, Dyrektor Najmu i Marketingu ST Plaza Management – spółki, która zarządza centrum. – W dobudowywanej części Centrum pojawią się nowe marki z kategorii dom i wnętrze. Najemcy Ci będą nie tylko doskonałym uzupełnieniem obecnej oferty Centrum, ale także wyjściem naprzeciw potrzebom klientom, które ewoluowały w okresie pandemii. Widzimy w całym naszym portfolio bardzo duży wzrost zainteresowania asortymentem typu elektronika domowa oraz artykuły związane z wyposażaniem, wykańczaniem czy remontowaniem wnętrz. O tym jacy nowi najemcy będą obecni w nowo powstałej części będziemy informować w osobnych komunikatach. 

Tagged

2 thoughts on “Toruń Plaza się powiększy. Działka pod rozbudowę już kupiona

  1. Trafione inwestycje dla Torunia .Kto za tym stoi aby skubac mieszkańców i worami wy wozić ciężko zarobione pieniadze.Tylko debil może akceptować takie inwestycje.Z tego chleba nie będzie tylko zubozenie Polaków. Nie tego potrzebujemy tylko przemysłu który zapewni przyszłość i chleb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.