Plaza TV. Co przygotować i jak zapakować się na wakacyjny wyjazd?
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza przygotowało kolejny odcinek w ramach Plaza TV. Tym razem będzie sporo o pakowaniu się na wakacyjną podróż.
Połowa sierpnia to idealny moment na udanie się na wymarzony odpoczynek. O tym, co przygotować i jak zapakować się w taką wyprawę powiedziała w rozmowie z Plaza TV przedstawicielka rodziny Łopacińskich – Eliza Łopacińska, która wraz ze swoją rodziną udała się w 2014 roku w podróż dookoła świata.
– To doskonały moment na wakacyjną podróż, do której warto dobrze się przygotować – pisze na swoim profilu w mediach społecznościowych Toruń Plaza. – Dzisiaj w Plaza TV rozmawiamy z Elizą Łopacińską o tym jak dobrze się spakować i co jest niezbędne w trakcie podróży.