Toruń stolicą technologii dronowej. Przed nami DronTech World Meeting 2019

Box2 Materiały partnera Polecamy
Fot. nadesłane

Pasjonujesz się dronami? Chciałbyś spróbować swoich sił w ich pilotowaniu? Zajrzyj do Areny Toruń i weź udział w 4. edycji DronTech World Meeting. Największe wydarzenie dronowe w Polsce odbędzie się w dniach 18-19 października w hali przy ul. Bema.

Na miłośników urządzeń latających czekają wystawy, prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne, a także wyścigi dronów – DronTech Race Cup. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa i odbywa się pod hasłem „Drony w służbie człowiekowi”.

– Przygotowania czwartej edycji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania – przyznaje Paweł Słupski, prezes Instytutu Wspierania Nowych Technologii. – Udało się nie tylko zaprosić rekordową liczbę prelegentów z kraju i zagranicy, ale także przygotować ciekawą ofertę dla projektów poszukujących wsparcia finansowego i zwiększyć liczbę specjalistycznych warsztatów.

Co więcej, poszerzono zakres tematyczny konferencji i w tym roku każdy będzie mógł dowiedzieć się, jaki potencjał drzemie w polskim sektorze kosmicznym!

– Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem, naukowcem czy przedsiębiorcą, przygotowany program jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Adrian Drzycimski, koordynator z Instytutu Wspierania Nowych Technologii.

Co będzie można zobaczyć w Arenie Toruń?

Na wystawach pojawią się zarówno drony tradycyjne, roboty kroczące, jak i bezzałogowce poruszające się w kosmosie. Nie zabraknie również sportowo-dronowych emocji. Do rywalizacji o miano mistrza stanie nawet 80 zawodników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *