Toruń w grupie 16 najładniej oświetlonych miast w Polsce

Box2 Wiadomości
Fot. nadesłane

Kolejny etap plebiscytu na świetlną stolicę Polski rusza już jutro. Toruń zwyciężył w etapie regionalnym, pokonując m.in. Grudziądz i Bydgoszcz. Teraz gród Kopernika będzie reprezentować województwo kujawsko-pomorskie i walczyć o nagrodę, wartą 40 tys. zł.

Zakończył się etap wojewódzki plebiscytu “Świeć się z Energą” na najładniej oświetlone miasto w Polsce. Na etapie regionalnym rywalizowało ze sobą 188 miejscowości, a internauci oddali ponad 84 tys. głosów. Toruń, jako jeden z 16 zwycięzców pierwszego etapu, otrzymał w nagrodę sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł. Zostanie on przeznaczony na wsparcie dla potrzebujących mieszkańców. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV, służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.

Drugi etap konkursu rozpoczyna się 14 stycznia i potrwa do 25 stycznia. Na Toruń można głosować na stronie plebiscytu. Zwycięzca tego etapu otrzyma nie tylko tytuł “Świetlnej stolicy Polski”, ale także kolejny sprzęt AGD dla potrzebujących o wartości 40 tys. zł.

Tagged

1 thought on “Toruń w grupie 16 najładniej oświetlonych miast w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *