Toruń w Warszawie. Trwa wystawa “Najciekawsze miejsca w Polsce”

Box2 Wiadomości
fot. Urząd Miasta Toruń

Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, przy skwerze Adama Mickiewicza, do końca lipca można oglądać wystawę o najciekawszych zakątkach Polski. Na ekspozycji, przygotowanej przez Bogdana Wawrzyńczyka, nie zabrakło akcentów toruńskich.

Plenerowa wystawa “Najciekawsze miejsca w Polsce 2020” dostępna jest dla widzów od 19 czerwca do 31 lipca. Została zrealizowana przez Bogdana Wawrzyńczyka w cyklu “POLSKA NAJ”. Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie pojawiły się plansze fotograficzno-informacyjne, zachęcające do wakacyjnych odwiedzin w różnych częściach Polski. Autorzy wystawy zwracają uwagę nie tylko na duże ośrodki turystyczne i najbardziej znane atrakcje, ale także na mniejsze miejscowości i mało znane miejsca.

Na wystawie swoje miejsce znalazł też Toruń. To jeden z wielu sposobów na promocję miasta na arenie ogólnopolskiej. Toruń dalszym ciągu bierze także udział m.in. w akcji #CityIsReady. Działania wspierające toruńską branżę turystyczną równolegle toczą się też na płaszczyźnie lokalnej.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *