Solidarni z Białymstokiem. Sprzeciwiają się nienawiści

Box2
Tak wyglądał pierwszy marsz równości w Toruniu, fot. Łukasz Piecyk

Toruńskie środowiska lewicowe i obywatelskie jednoczą się z poszkodowanymi uczestnikami marszu równości w Białymstoku.

W sobotę 27.07, o godzinie 14.00, pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, mieszkańcy Torunia, przyłączyć mogą się do ogólnopolskiego sprzeciwu wobec nienawiści oraz przemocy wobec wszystkich mniejszości. Wydarzenie ma na celu solidaryzowanie się z uczestnikami Marszu Równości w Białymstoku.

4 thoughts on “Solidarni z Białymstokiem. Sprzeciwiają się nienawiści

  1. Wywalic lewactwo ze Starowki.Tu turyści sa,tu się interesy prowadzi.O pieniądze trzeba dbac.Niech reklamują swoje preferencje seksualne i polityczne w innym miejscu.Proponuje ulice Mickiewicza byle nie Zwirki i Wigory.Tam niech pochody robia.Wolnosc tak ,ale niech nie ograniczają komus wolności.

    1. Zareklamuj sie Grehard ze swoim interesem konkretnie. Chcialabym wiedziec, ktory spozywczak, czy knajpe omijac wielkim lukiem, kiedy bede w Toruniu nastepnym razem. Turystka z Pennsylvanii.

  2. Czy uczestnicy będą w proteście przeciw nienawisci nieśli transparenty przeciwko faszystowskim organizacjom oun-upa i naziscie stjepanaowi banderze i ? Pytam bo pojawiają się coraz czestsze przypadki szerzace i gloryfikujace tak znienawidzona ideologie przez środowiska inicjatorów tego marszu ltb cos tam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *