Toruń za pół ceny już w ten weekend

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna akcja Toruń za pół ceny. Tym razem udział w niej weźmie aż 120 punktów, w tym kawiarnie, restauracje czy instytucje kultury. Gdzie zapłacimy o połowę mniej?

“Toruń za pół ceny” to akcja, w czasie której można odwiedzić lokalne punkty gastronomiczne, handlowe czy usługowe i zapłacić jedynie 50 proc. normalnej ceny. W weekend trwania akcji toruńską starówkę zawsze odwiedzają tłumy. Najbliższa edycja akcji odbędzie się w dniach 8-10 października – od najbliższego piątku do niedzieli.

W tej edycji udział weźmie aż 120 lokali. Przed weekendem zostaną one oznaczone specjalnymi plakatami, informującymi o uczestnictwie w akcji. Listę uczestników akcji znaleźć można na dedykowanej stronie.

W lokalach biorących udział w Toruń za pół ceny o połowę zostaną obniżone przynajmniej trzy podstawowe produkty lub usługi. Warto mieć na uwadze, że najbliższa niedziela jest niehandlowa, dlatego z oferty sklepów będzie można skorzystać tylko w piątek i sobotę. W ramach akcji skorzystać będzie można także z oferty instytucji kultury, jak np. Dwór Artusa, Teatr Horzycy czy Muzeum Okręgowe. Weekendowe mecze Twardych Pierników i KH Energa Toruń będzie można obejrzeć za pół ceny.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *