Toruń za Pół Ceny

Box2
fot. Łukasz Piecyk

Po raz 17-ty mieszkańcy i turyści mogą skorzystać z kolejnej edycji “Toruń za pół ceny”. W ramach akcji będzie można skorzystać ze zniżek w 203 punktach.

Rabaty oferują sklepy odzieżowe, lokale gastronomiczne, kawiarnie, drogerie, hotele i wiele innych. Lista miejsc, które biorą udział w akcji dostępna jest na stronie.

W tej edycji szczególnie bogata jest oferta kulturalna. W gronie partnerów znalazły się także największe toruńskie galerie handlowe oraz mniejsi, lokalni przedsiębiorcy działający między innymi na terenie zespołu staromiejskiego. Wszystkich mieszkańców i turystów zachęcam do wzięcia udziału w Toruniu za pół ceny – mówi zastępca prezydenta Torunia Zbigniew Rasielewski.

Pierwsza akcja odbyła się w 2010 roku, udział w niej wzięło 50 partnerów. Toruń za pół ceny rozpocznie się w piątek 11 października i potrwa do niedzieli 13 października.

Co roku przygotowana oferta jest coraz szersza. W pierwszych edycjach, w gronie partnerów były w większości punkty gastronomiczne, teraz przez te kilka dni można wziąć lekcję tańca czy kupić biżuterię za pół ceny. Cieszy nas to, że kiedy powstaje nowa restauracja to jej właściciele widzą w akcji okazję do promocji – zapewnia Monika Dejnecka, koordynatorka zgłoszeń do Torunia za pół ceny.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *