Toruńscy piłkarze zagrają w sobotę. Elana wyprzedzi Pomorzanina?

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W sobotę 17 października swoje mecze 12. kolejki drugiej grupy III ligi rozegrają Elana i Pomorzanin. Elana podejmie u siebie outsidera z Gniezna. Pomorzanin natomiast zagra na wyjeździe z Unią Swarzędz.

Elana i Pomorzanin są sąsiadami w ligowej tabeli. Elana ma jednak o dwa rozegrane mecze mniej.

REKLAMA

Pierwszy ze wspomnianych zespołów będzie zdecydowanym faworytem swojego meczu. Do Torunia przyjedzie Mieszko Gniezno, który po 11 kolejkach ma na koncie 0 punktów i bilans bramkowy 7-41. Elanowcy muszą więc wygrać to spotkanie. W ostatniej kolejce piłkarze Elany nie grali, ponieważ mecz z Pogonią II Szczecin został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. Wcześniejsze 4 spotkania Elanowców zakończyły się remisami. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Pomorzanin uda się na wyjazdowe spotkanie do Swarzędza. Ten mecz zaplanowany jest na godzinę 13:00. Tamtejsza Unia zajmuje obecnie 17. miejsce w ligowej tabeli, a więc znajduje się o dwie lokaty niżej, niż sobotni rywal. W lepszej formie obecnie wydają się być zawodnicy ze Swarzędza, którzy w poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z liderem, Polonią Środa Wielkopolska. Pomorzanin natomiast w ostatnim meczu uległ u siebie GKS-owi Przodkowo 0:2.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *