Toruńska fundacja prosi o głosy. Może wygrać samochód

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay.com

Fundacja KOT – Koty Otoczone Troską, która od 2005 roku ratuje bezdomne koty z Torunia i okolic walczy o to, by wygrać Zwierzakobusa. Do tego potrzebuje wsparcia.

16 organizacji walczy o to, aby wygrać Zwierzakobusa od portalu www.ratujemyzwierzaki.pl. Zwierzakobusy otrzyma 5 organizacji, które wesprze najwięcej osób. Portal ratujemyzwierzaki.pl ufunduje pięć samochodów dzięki darczyńcom, którzy przekazali 1% swojego podatku.

“Naprawdę potrzebujemy nowego auta. Fordzik był praktyczny kiedy działaliśmy na mniejszą skalę, teraz na większe akcje musimy jeździć kilkukrotnie, załadowane po korek, w ekipie maksymalnie dwuosobowej. Czasami zdarza się wpadka, a po niej pranie tapicerki. To nic przyjemnego, zwłaszcza, jeśli pSikusa zmalował niewykastrowany kocur. Fordzik potrafił się też zbuntować i popsuć na środku drogi, a to nie jest Matiz, którego Asia mogła przeturlać z centrum pod warsztat.  ;-)” – czytamy na stronie skarbonki Fundacji KOT.

Toruńska fundacja zajmuje obecnie 8. miejsce w tym wyścigu. Aby wygrać Zwierzakobusa, musi wyprzedzić co najmniej trzy inne organizacje. Zbiórkę Fundacji KOT, którą wsparło już ponad 800 osób, znajdziecie TUTAJ.

Co trzeba zrobić, aby pomóc toruńskiej fundacji w wygraniu Zwierzakobusa? Wpłacić do jej skarbonki jakąkolwiek kwotę i poprosić o to samo swoich znajomych.

Akcja trwa od 24 listopada do północy 23 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone w Wigilię o 10:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *