Toruńska kawiarnia planuje otwarcie. Mentzen oferuje pomoc

Box2 Wiadomości
fot. ilustracyjne/Pixabay

Kawiarnia Beza mieszcząca się przy ulicy Polnej planuje otwarcie mimo zakazu. Właściciele idą w ślady restauracji Smaki Indii, która już poinformowała o otwarciu lokalu.

O decyzji właścicieli restauracji Smaki Indii o otwarciu pomimo zakazu pisaliśmy tutaj:

Ponowne otwarcie planuje także Kawiarnia Beza. Na jej stronie facebookowej czytamy:

– Kochani za niczym tak nie tęsknimy jak za Wami… Mamy dość już tego cyrku w wykonaniu naszej władzy… Mając do wykorzystania salę o powierzchni 150 metrów, jesteśmy w stanie zachować większy reżim sanitarny niż niejeden sklep budowlany, meblowy czy market spożywczy… Jeśli tak dalej pójdzie, a raczej nic nie wskazuje, że będzie lepiej, nie wiadomo co z nami będzie… Pytacie o oferty na wesela, komunie, a my nawet nie wiemy, co odpisać, bo nie wiemy, co będzie dalej… Nikt nie bierze pod uwagę powierzchni restauracji, a nasza, jak wiecie, mała nie jest.

W dalszej części posta pojawiło się pytanie skierowane do klientów, czy gdyby właściciele zdecydowali się na otwarcie restauracji z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa o zdrowie, to czy znalazłyby się osoby chętne do odwiedzenia jej w celu wypicia kawy, zjedzenia ciasta czy też obiadu.

Pomysł restauracji bardzo spodobał się internautom, którzy chętnie komentowali post i wspierali inicjatywę. Pochwały za walkę z zakazem płynęły nawet od osób z zupełnie innych stron Polski.

Pod wpisem Kawiarni Beza pojawił się także komentarz Sławomira Mentzena, który zaoferował pomoc.

– W razie problemów z policją/sanepidem dajcie znać. Postaramy się pomóc – skomentował Mentzen.

Tagged

3 thoughts on “Toruńska kawiarnia planuje otwarcie. Mentzen oferuje pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *