Toruńska kwiaciarnia otwiera sklep on-line. Na pierwszych klientów czeka niespodzianka

Wiadomości
fot. Kwiaciarnia Green Place Toruń / facebook

Popularna toruńska kwiaciarnia Green Place postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i rozszerzyła swoją ofertę. Już jutro planowane jest otwarcie sklepu internetowego, dzięki któremu klienci będą mogli złożyć (i odebrać!) zamówienie bez wychodzenia z domu.

Kwiaciarnia Green Place powstała w 2005 r. i od tamtego czasu nieustannie się rozwija, zjednując coraz więcej stałych klientów. Słynie z niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych. Floryści z Green Place zajmują się m.in. dekoracją sal weselnych, komunijnych czy kościołów. W ofercie kwiaciarni znajdują się także takie elementy dekoracyjne, jak bramy świetlne, latarnie, świece, wazony, dywany, pokrowce na krzesła czy kandelabry.

Już jutro, tj. 30 czerwca, rusza internetowy sklep kwiaciarni Green Place. Kwiaty i artykuły dekoracyjne będzie można zamówić on-line kilkoma kliknięciami z dostawą do wybranego miejsca. Green Place przygotował dla swoich klientów dodatkową niespodziankę. Pierwsza osoba, która zakupi produkt w sklepie internetowym – otrzyma go zupełnie za darmo. Darmowa dla pierwszego klienta będzie także dostawa zamówionego produktu na terenie Torunia lub w obrębie 15 km od Torunia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *