Toruńskie CSW zaprasza na Tydzień Dziecka

Box2 Kultura Wiadomości

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu nie ogranicza w tym roku świętowania Dnia Dziecka do jednego dnia. Atrakcje zaplanowano na cały tydzień. W planach m.in. spacer szlakiem bajań, warsztaty w przestrzeni Labsenu i pokazy filmowe.

Tydzień Dziecka w CSW rozpocznie się w poniedziałek 31 maja i potrwa do niedzieli 6 czerwca. Pierwszego dnia o 18.00 zaplanowano spacer tematyczny pn.: “Baśnie i legendy Torunia”. Przewodnikiem dla najmłodszych będzie Marcin Orłowski, który opowie o najbardziej znanych legendach miejskich. Bilety w cenie 8 zł dostępne będą dla osób zapisanych na wydarzenie. Zapisy pod adresem: biblioteka@csw.torun.pl.

REKLAMA

Od wtorku do niedzieli, w godzinach otwarcia CSW, w przestrzeni Labsenu udostępnione zostaną dla dzieci samoobsługowe stanowiska warsztatowe do aktualnych wystaw. Bilet kosztuje symboliczną 1 zł za osobę, a chętni indywidualni nie muszą się wcześniej zapisywać. W tym samym czasie w Księgarni CSW obowiązywać będzie atrakcyjny rabat -20 proc. na wszystkie książki z działu literatury dziecięcej.

Także od wtorku do niedzieli, o godz. 12.00, odbywać się będą pokazy filmów dla najmłodszych. Bilety można nabyć w cenie 12 zł, ale konieczne są wcześniejsze zapisy na: recepcja@csw.torun.pl. Co w repertuarze? Zeszłoroczne hity: familijno-przygodowy film „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu” oraz animacja „Filonek Bezogonek”.

Tagged

1 thought on “Toruńskie CSW zaprasza na Tydzień Dziecka

  1. CSW ? Oby nie narażali dzieci na patologizującej wystawy Anty sztuki lgbt i reszty lewactwa charakterystycznego dla tej placówki ANTYkultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *