Tour de Toruń prezydenta się kończy. W tym tygodniu Chełmińskie, Wrzosy i Bydgoskie

Box2 Wiadomości

Cykl spotkań urzędu miasta z mieszkańcami dobiega końca. Jeszcze tylko trzy osiedla i koniec – do przyszłego roku.

W tym tygodniu możliwość porozmawiania z przedstawicielami magistratu będą mieli mieszkańcy trzech osiedli: Chełminskiego – najbardziej zurbanizowanego, pokaleczonego drogami i z największymi deficytami zieleni, Wrzosów (wraz z tzw. Jarem) – składającego się z dwóch zupełnie niepasujących do siebie części i najgorszym powietrzem w mieście oraz Bydgoskiego – z największymi problemami społecznymi i urbanistycznymi. Łatwo nie będzie.

Oto harmonogram spotkań:

25.03.2019 – poniedziałek – Chełmińskie: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Legionów 210

26.03.2019 – wtorek –Wrzosy: Zespół Szkół Muzycznych, ul. Szosa Chełmińska 224/226

28.03.2019 –czwartek – Bydgoskie: Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gagarina 36

Warto wiedzieć:

O godzinie 17.00 rozpoczynają się spotkania przy stolikach. Tu można porozmawiać z przedstawicielami zieleni miejskiej, straży, policji i innych magistrackich wydziałów. Tu można uzyskać bardzo konkretne informacje w swojej sprawie. O godzinie 18.00 rozpoczynają się prezentacje. Trwają od godziny i piętnastu minut do godziny i czterdziestu minut. Potem następuje czas dla mieszkańców i można zadać pytanie. Każde spotkanie kończy się około 20.

Dla tych, którzy nie dotarli na swoje osiedlowe spotkanie magistrat przygotował prezentacje z inwestycjami na osiedlach. Są dostępne pod tym linkiem.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *