Tragedia na drodze krajowej nr 15. Nie żyje jedna osoba

112 Box2 Wiadomości

Dziś nad ranem – ok. godz. 5.43 – doszło do zderzenia dwóch aut osobowych w Szychowie na drodze krajowej nr 15 (odcinek między Toruniem a Kowalewem Pomorskim). Jedna osoba zginęła na miejscu.

O tym zdarzeniu wojewódzka komenda straży pożarnej poinformowała krótko po godz. 6. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło ok. godz. 5.43 w Szychowie (powiat golubsko-dobrzyński) na drodze krajowej nr 15 (odcinek Toruń – Kowalewo Pomorskie)

“W wyniku zderzenia auta znalazły się poza jezdnią. Podróżowały nimi dwie osoby, mężczyźni – jedna poniosła śmierć na miejscu (lat 44), druga opatrywana jest przez pogotowie. Na miejscu dwa zastępy straży pożarnej” – relacjonują strażacy.

Regionalny System Ostrzegania informuje, że do wypadku doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez jeden z samochodów.

Wciąż są utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 15. Zablokowany jest pas w kierunku Torunia. W pobliżu miejsca zdarzenia został wprowadzony ruch wahadłowy.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *