Tragedia na drodze krajowej nr 91. Jedna osoba nie żyje

112 Box1 Wiadomości

Dziś (1 czerwca) ok. godz. 8.30 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głuchowie (gmina Chełmża). Ruch jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać trzy godziny.

Do tego wypadku doszło ok. godz. 8.30 na 166. kilometrze drogi krajowej nr 91 w Głuchowie (gmina Chełmża). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

W wyniku zderzenia dwóch pojazdów jedna ofiara śmiertelna, 5 osób poszkodowanych. Na miejscu 3 zastępy straży pożarnej. Ruch na drodze krajowej nr 91 zablokowany – informuje komenda wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Torunia nissan almera wykonując manewr wyprzedzania, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącą z przeciwka skodą octavią.

– W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka nissana – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Do szpitala trafił kierujący tym autem i druga pasażerka oraz 4 osoby podróżujące skodą. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Objazdy przez Chełmżę. Na miejscu pracują policjanci ustalając przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać trzy godziny.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

3 thoughts on “Tragedia na drodze krajowej nr 91. Jedna osoba nie żyje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *