Tragiczny wypadek na Grudziądzkiej. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

112 Box1 Wiadomości
fot. KM PSP Toruń

Dziś w nocy przy ul. Grudziądzkiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów zginął 22-letni pasażer jednego z pojazdów. Policja ustala teraz okoliczności zdarzenia i prosi o kontakt świadków.

Sytuacja miała miejsce około godz. 00:45. Na wysokości posesji nr 196 przy ul. Grudziądzkiej podczas manewru wyprzedzania audi S3 jadące od strony Łysomic zderzyło się czołowo z oplem zafirą. 22-letni pasażer audi nie przeżył zderzenia. Do szpitala trafili także 22-letni kierowca audi i 37-latek z opla. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

W akcji uczestniczyły 4 zastępy straży pożarnej.

– Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112 – informuje asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Toruniu.

Tagged

3 thoughts on “Tragiczny wypadek na Grudziądzkiej. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

  1. I dlatego było powiedziane ze przed spotem po spocie nie ma łamania przepisów ruchu drogowego, chlopacy nie zrozumieli… szkoda tylko ze to pasażer zginął.

    1. Niestety, los bywa niesprawiedliwy. Zazwyczaj ginie pasażer, bo kierowca próbuje się wybronić.
      Kolejny wariat na drodze, który nie szanuje uczestników ruchu drogowego, życia innych i ma więcej koni pod maską niż IQ w mózgu.
      Przykro patrzeć

  2. Jestem pewny ze gdzyby kierowcy mieli po tyle samo lat to wina by byla tego co uciekł z miejsca zdarzenia… (PISZE TU DO TYCH WSZYSTKICH ZNAWCÓW) Co wiedzą jak było i ze to wina młodego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *