Trening punktowany, otwarty park maszyn i spotkanie z żużlowcami. To już w sobotę!

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W najbliższą sobotę szykuje się gratka dla fanów czarnego sportu – “Press & Practice Day” w KS Toruń! Będzie to prezentacja drużyny połączona z otwartym parkiem maszyn i spotkaniem z zawodnikami.

“Press & Practice Day” w KS Toruń rozpocznie się o godz. 14. Najpierw – przez 45 minut – kibice będą mogli zobaczyć od środka park maszyn. Czekać tam będą na nich zawodnicy Get Well Toruń.

REKLAMA

O godz. 15.30 zaplanowano początek kolejnego treningu punktowanego na toruńskiej Motoarenie, który stanowi jeden z elementów przygotowań “Aniołów” do startu PGE Ekstraligi. Tym razem z drużyną z Rybnika.

– W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich kibiców na Motoarenę – mówi Ilona Termińska, prezes toruńskiego klubu. – Przygotowaliśmy dla naszych fanów otwarty parking. Od godz. 14 do 14.45 będzie możliwość zdobycia autografu, czy zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z naszymi zawodnikami.

Wstęp na sobotnie imprezy jest darmowy. Wejście dla kibiców odbędzie się przez strefę niebieską. Udostępniony zostanie również parking B. Trybuna główna oraz parking pod trybuną główną będzie zamknięty dla kibiców.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *