Trwają poszukiwania Karola Olkowskiego [WIDEO]

112 Box2 Wiadomości Wideo
fot. nadesłane

Toruńscy policjanci kontynuują poszukiwania 28-letniego Karola Olkowskiego. Na opublikowanych nagraniach z monitoringu widać, jak mężczyzna ubrany był w dniu zaginięcia.

Mieszkaniec Rubinkowa zaginął 22 stycznia. Na nagraniach z monitoringu widać, jak ok. godziny 12.30 wchodzi na most im. gen. Elżbiety Zawackiej. Tego samego dnia ok. godziny 13.00 policjanci dostali zgłoszenie o osobie, która na wysokości tego mostu znajdowała się w nurcie rzeki.

Funkcjonariusze kontynuują poszukiwania. Ponownie sprawdzany jest nurt Wisły. Poszukiwania skupiają się na powierzchni wody, linii brzegowej, nadbrzeży rzeki i pobliskich zaroślach od mostu im. Elżbiety Zawackiej w dół rzeki w kierunku ujścia Portu Drzewnego i Górska. Policjanci weryfikują też informacje, które pojawiły się w programie “Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”. Do programu zgłosił się kierowca samochodu ciężarowego, który rzekomo miał styczność z poszukiwanym. Podobno widział zaginionego na Lubelszczyźnie. Mundurowi sprawdzają teraz, na ile te wiadomości są wiarygodne.

Jednocześnie wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia mężczyzny w dalszym ciągu proszone są o pomoc. Policja publikuje nagrania monitoringu, na których widać, jak mężczyzna ubrany był w dniu zaginęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *