Twarde Pierniki wracają do własnej hali. W sobotę podejmą Polpharmę

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Podopieczni Jarosława Zawadki przegrali w tym sezonie wszystkie mecze wyjazdowe. Wygrali natomiast wszystkie mecze rozgrywane we własnej hali. Tę drugą serię będą chcieli przedłużyć w sobotę, gdy zmierzą się z Polpharmą Starogard Gdański.

Torunianie będą chcieli się zrehabilitować po tym, jak w poniedziałek wysoko przegrali na wyjeździe z Treflem Sopot. Podopieczni trenera Marcina Stefańskiego pokazali się z bardzo dobrej strony i rozbili Polski Cukier Toruń 96:67.

REKLAMA

O tamtym meczu na pewno szybko chcą zapomnieć dwie wiodące postacie toruńskiej drużyny w tym sezonie: Aaron Cel i Damian Kulig. Reprezentanci Polski łącznie zdobyli w Sopocie zaledwie 7 punktów i zanotowali aż 9 strat.

Polpharma jest drużyną z najgorszym bilansem w lidze. Drużyna ze Starogardu Gdańskiego wygrała w tym sezonie tylko jedno spotkanie, a przegrała aż osiem. W poprzedniej kolejce jednak była bliska sprawienia dużej niespodzianki i pokonania na wyjeździe Asseco Arki Gdynia. Podopieczni trenera Frasunkiewicza okazali się jednak lepsi o dwa punkty.

Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 15:30.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *