TZMO Z Nowymi Inwestycjami

Box2
fot. Andreas Ederus Thorunensis/Wikimedia.org

Toruńska Bella Sp. z o.o., rozbudowuje swoje hale produkcyjne. Na nowe inwestycje firma planuje przeznaczyć 80 milionów złotych. Firma jest jednym z większych producentów materiałów opatrunkowych w Europie.

W ramach inwestycji zostanie wybudowany nowy zakład produkcyjny. Będzie to tak zwana inteligentna fabryka z wykorzystaniem nowym metod organizacji produkcji. Dzięki temu Toruński Zakład Materiałów Opatrunkowych, będzie miał przewagę na rynku w produkcji udoskonalonych produktów.

Modernizacja zakładu przy Szosie Lubickiej, potrwa do września 2022 roku. Rozbudowywane jest również centrum logistyczne  przy ul. Przelot w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód, koniec tej inwestycji planowany jest na przyszły rok.

TZMO zatrudnia 8 tysięcy pracowników w Polsce i za granicami kraju. Produkty spółki dostępne są w ponad 80 krajach. Produkty firmy znajdziemy pod takimi markami: Bella (podpaski higieniczne, wkładki, tampony), Matopat (wyroby medyczne dla służby zdrowia), Seni (pieluchomajtki dla dorosłych), Happy (pieluszki i kosmetyki dla dzieci), Eva (kosmetyki do pielęgnacji ciała).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *