Ukończyłeś 65 lat? Zapisz się na basen, gimnastykę lub nordic walking

Sport
Fot. Pixabay

Toruński Związek TKKF od września zaprasza seniorów do udziału w zajęciach wspierających ich aktywność fizyczną. Basen, gimnastyka i spacery z nordic-walking to pierwsze propozycje dla dojrzałych torunian.

Seniorzy, którzy ukończyli 65. rok życia, mogą zapisać się na zajęcia nauki pływania. Spotkania od lat cieszą się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców, a co ważne – przynoszą konkretne efekty. W roku 2018 naukę pływania ukończyło ponad 100 osób.

REKLAMA

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnej edycji zapraszamy do zapisów: tel. 56 66 34 710, mail: k.piorkowska@maraton.pl

Oprócz nauki pływania TKKF zaprasza na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską/trenerską:

  • Ćwiczenia w wodzie aqua-fitness prowadzone przez instruktorkę Agnieszkę Balcerowicz, posiadającą ukończone specjalności: fitness nowoczesne gimnastyki, aqua fitness. Zajęcia prowadzone są na basenie przy ul. Hallera.
  • Ćwiczenia usprawniające sali gimnastycznej prowadzone przez instruktorkę Jolantę Chojnacką, posiadającą ukończone specjalności: fitness nowoczesne formy gimnastyki, nordic walking,  hatha jogi, aqua fitness, trener personalny. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w Szkole Podstawowej Nr 7 ul. Bema 66 
  • Marsze z kijkami nordic walking prowadzi Jolanta Chojnacka. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę, zbiórka w Lasku Bielańskim przy ul. Bema

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *