UMK ostrzega przed fałszywymi e-mailami

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Trwa uzupełniająca rekrutacja na studia. Jest to też okazja do prób wyłudzenia pieniędzy. Uczelniana Komisja Rekrutacyjna otrzymała sygnał, iż w stosunku do jednego z przyszłych studentów próbowano coś takiego zrobić pod pretekstem wpłaty pieniędzy na ubezpieczenie zdrowotne.

W związku z tym Uczelniana Komisja Rekrutacyjna UMK informuje, iż nie są wysyłane drogą mailową żadne informacje dotyczące konieczności wnoszenia opłat podczas przyjmowania na studia. Tego typu wiadomości przekazywane są wyłącznie na indywidualnych kontach w systemach Internetowej Rejestracji Kandydatów (irk.umk.pl) oraz w USOSie (usosweb.umk.pl).

W ramach obecnej tury rekrutacji na wybrane kierunki studiów pierwszego stopnia można rejestrować się do 13 września (wyjątkiem jest malarstwo, tam termin to 10 września, godz. 23:59). Do tego czasu należy zarejestrować się w systemie i dokonać opłaty rekrutacyjnej. Wyniki będą przekazane 17 września o 14:00. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą musiały dostarczyć komplet dokumentów od 20 do 22 września. W przypadku studiów drugiego stopnia zapisy trwają do 20 września. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 września o godz. 14:00, a składanie dokumentów będzie w dniach 24 oraz 27-28 września – liczy się data otrzymania dokumentów przez Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną, a nie data wysłania.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *