UMK przechodzi na zdalne nauczanie. Od 11 grudnia zajęcia w sieci

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, prof. dr. hab. Andrzej Sokala, postanowił, że od 11 grudnia zajęcia w całej uczelni będą odbywać się w trybie zdalnym. Decyzja ma związek z czwartą falą pandemii koronawirusa.

Zgodnie z ogłoszonym wczoraj zarządzeniem tryb zdalny prowadzenia wykładów, ćwiczeń, seminariów oraz konwersatoriów będzie obowiązywać do 9 stycznia. W tym czasie zajęcia praktyczne prowadzone na regulowanych kierunkach medycznych mogą odbywać się na terenie uczelni, szpitala uniwersyteckiego lub innej placówki zdrowotnej, jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna oraz przepisy obowiązujące w obrębie tych jednostek. To jedyny wyjątek, w którym można nie przeprowadzać zdalnych zajęć.

Dotychczas na UMK zajęcia można było prowadzić zarówno zdalnie, jak i w trybie stacjonarnym, przy zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Decyzja o ewentualnym przeniesieniu zajęć do internetu leżała w gestii dziekanów poszczególnych wydziałów.

Tagged

2 thoughts on “UMK przechodzi na zdalne nauczanie. Od 11 grudnia zajęcia w sieci

 1. całe grono UMK karnie (zmuszanie do znoszenia presji) “wyszczepione” – (termin weterynaryjny), wszyscy w kagańcach …..jak jak Festival Hipokryzji przystało….dezynseksja…dystans….Tresura !
  a tu……epidemia koronawirusa i lockdown!
  (ile jeszcze dowodów potrzeba na Oszustwo i ściemę tzw “szczepień” ) ?

 2. niepokorni, zbuntowani studenci….nadzieja “Solidarności”…. A dziś?
  Kaganiec na twarz (dają się “brać za twarz”), odstęp, dezynseksja i cała ta Tresura…. nauka zadalna….tak….dobrze….dobrze…. (i kładą uszy po soebie)…
  p.s. cała kadra przykładnie “wyszczepiona”, kagańce na twarzy… dezynsekcja i odstępy na Uniw. i to wszystko na nic?
  Jedyny cel bezprawnych, nielegalnych “zarządzeń” Konformisty Rektora- zaniżyć poziom kształcenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.