Uwaga! Będą zmiany w organizacji ruchu na Szosie Lubickiej

Box2 Wiadomości

Trwa modernizacja torowiska tramwajowego w ciągu ul. Szosa Lubicka. W związku z tym drogowcy planują czasowe zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia od najbliższego czwartku 24 czerwca.

Od czwartku 24 czerwca do niedzieli 27 czerwca zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania Szosy Lubickiej z ul. Rydygiera. W czwartek i piątek prace będą realizowane na torowisku po wschodniej stronie skrzyżowania (od strony os. Rubinkowo). W tym czasie z centrum ruch w lewo w ul. Rydygiera poprowadzony zostanie zachodnią stroną skrzyżowania – pod prąd, a następnie w prawo ulicą Szosa Lubicka i dalej w lewo w ul. Rydygiera.

W sobotę i niedzielę prace przeniosą się na zachodnią stronę skrzyżowania, od strony centrum. W tym czasie dla pojazdów z kierunku Rubinkowa na odcinku ok. 150 m wyłączony zostanie jeden, wewnętrzny pas ruchu. Wyjazd z ul. Rydygiera będzie odbywał się tylko na zasadzie prawoskrętu. Ruch na wprost przez skrzyżowanie nie będzie możliwy.

Materiał: MZD Toruń

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *