Uwaga! Będą zmiany w ruchu na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i kard. Wyszyńskiego

Box2 Wiadomości
fot. Google Street View

Przejazd tramwajowy na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i kardynała Stefana Wyszyńskiego wymaga naprawy. Z tego względu od 15 do 23 listopada w jego rejonie będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu drogowego.

Zmiany zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek o godzinie 6:00. Ruch kołowy przez przejazd będzie całkowicie wstrzymany. Wyznaczono objazdy:

z kierunku północnego (od strony ul. Olimpijskiej):

  • dla pojazdów jadących ul. Wyszyńskiego od strony Szosy Lubickiej – nakaz skrętu w prawo; objazd północną jezdnią do ronda na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja/Ślaskiego i następnie objazd południową jezdnią do ul Wyszyńskiego,
  • dla pojazdów jadących północną jezdnią ul Konstytucji 3 Maja – zakaz skrętu w lewo i dalej północną jezdnią do ronda na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja/Ślaskiego i następnie południową jezdnią objazd do ul Wyszyńskiego.

Natomiast z kierunku południowego (od strony osiedla Karolina):

  • dla pojazdów jadących ul Wyszyńskiego od strony osiedla “Karolina” – nakaz skrętu w prawo, objazd południową jezdnią do ronda Honorowych Dawców Krwi i następnie objazd północną jezdnią do ul Wyszyńskiego,
  • dla pojazdów jadących południową jezdnią ul Konstytucji 3 Maja – zakaz skrętu w lewo i dalej objazd południową jezdnią do ronda Honorowych Dawców Krwi i następnie północną jezdnią do ul Wyszyńskiego.
fot. Google Maps

Przywrócenie dotychczasowej organizacji ruchu jest planowane 23 listopada w godzinach popołudniowych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *